Bogati kulturni program u Knjižnici

06.12.2018. 14:36

Za svakoga po nešto

Od 06.-08. prosinca 2018., očekuje nas bogat kulturni program u Gradskoj knjižnici "Don Mihovil Pavlinović"
Za svakoga po nešto;
06. 12. u 18 h Promocija knjige autora Mile Pešorde "Sloboda mir meju nami-Eurogledi
O knjizi će uz autora govoriti prof.dr Ante Čuvalo i književnik fra Miljenko Stojić.
07.12. u 19 h Večer posvećena Vladi Gotovcu u organizaciji KUM, vrijedne braće Tonia i Hrvoja Garca te suorganizaciji Gradske knjižnice.
08.12. u 10:30 h promocija prve u nizu korisnih i poučnih slikovnica "Priča o Mudroj sovi" autorice Maje Punoš Rebić. O slikovnici će pored autorice, inače dipl.politologinje i dipl. bibliotekarke, knjižničarke u imotskoj Gimnaziji ponešto kazati i Ivana Kujundžić prof. logopedinja te Marija Jović.
Djecu će u prigodnom programu animirati Ana Đuzel koja je za potrebe Mudre sove snimila i pjesmu o Mudroj sovi.

Fotografija Gradska knjižnica "Don Mihovil Pavlinović".