"Tjedan programiranja u knjižnicama"

20.11.2018. 09:20

U suradnji s timom Instituta za razvoj i inovativnost mladih IRIM ove godine priključili smo se kao sudionici STEAM revolucije u sve aktivnosti.

/files/warehouse/Tjedan programiranja - IRIM - flyer - A3.pdf

Poštovani sudionici STEM revolucije u knjižnicama,

Predstavljamo  vam zadatak za “Tjedan programiranja u knjižnicama”, koji su izradili naši vrijedni IRIMO-vci

Priprema i zadatak “Tjedna programiranja u knjižnicama”

Zadatak je osmišljen s ciljem promocije i približavanja programiranja i digitalne pismenosti javnosti te je namijenjen osobama bez prethodnog znanja. Kao što možete vidjeti, zadatak je napravljen tako da ga sudionici mogu samostalno izvršiti, a  knjižničari im mogu pomoći u slučaju potrebe.   aktivnosti. Link za preuzimanje materijala je ovdje.

Dragi  članovi naše Knjižnice, u slučaju bilo kakve potrebe za dodatnim pojašnjenjima stojimo vam na raspolaganju.

Termin “Tjedna programiranja u knjižnicama”

Aktivnost će se održati od 22.11. do 29.11. u našoj Knjižnici.  Radionica traje  od 45-60 minuta u vremenskim terminima po dogovoru sa zainteresiranima.